Test antygenowy wykonywany w punkcie pobrań wraz z zaświadczeniem (język polski + angielski)

130,00 

Test antygenowy to najszybszy i najtańszy test umożliwiający uzyskanie certyfikatu ułatwiającego przekroczenie granicy. U nas w cenie otrzymasz opis wyniku także w języku angielskim.

Opis

Test antygenowy to najszybszy i najtańszy test umożliwiający uzyskanie certyfikatu ułatwiającego przekroczenie granicy. U nas w cenie otrzymasz opis wyniku także w języku angielskim.

Test antygenowy pozwala na szybkie, wykrycie antygenu SARS-CoV-2 w próbkach wymazu z nosa lub nosogardzieli.

Test ocenia obecność cząstek wirusa (określonych białek budujących nukleokapsyd, czyli otoczkę materiału RNA) w organizmie badanego pacjenta.

Test antygenowy nie wymaga skomplikowanego oprzyrządowania i procedur laboratoryjnych. Pobraną próbkę nanosi się do otworu w płytce testowej. Test antygenowy cechuje się wysoką czułością i swoistością, co znacznie ułatwia przeprowadzenie skutecznej diagnostyki COVID-19.

Test antygenowy wykazuje najwyższą skuteczność w wykrywaniu zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na początkowych etapach choroby tj. do 5-7 dnia od początku objawów – wówczas wirus namnaża się najbardziej intensywnie, a stężenie białek budujących ten patogen w zainfekowanych komórkach jest najwyższe, co znacznie zwiększa prawdopodobieństwo skutecznego wykrycia choroby.
Badanie wykorzystywane jest w celu postawienia rozpoznania obecnie trwającego zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w przypadku osób wykazujących objawy, które mogłyby sugerować COVID-19.
Dodatkowo możliwe jest potwierdzenie bezobjawowego zakażenia w przypadku, gdy wywiad danej osoby wskazuje na ryzyko zarażenia się koronawirusem (np. przedłużony kontakt z osobą chorą).

Na chwilę obecną ten rodzaj badania posiada rekomendacje zarówno Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) jak i Ministerstwa Zdrowia.

Wykonywane przez nas testy są testem najnowszej 2. generacji.

 

Po zakupie prześlemy Państwu kod który umożliwi badanie w wybranym punkcie pobrań już bez dodatkowych opłat.

W puncie pobrań otrzymają Państwo szczegółową instrukcję dotyczącą odbioru wyników badań.

 

W cenie jest już wynik w języku polskim i angielskim.

INFOLINIA  +48 255 255 555

Lista punktów pobrań:

 

Miasto Adres
Bełchatów ul. 1 Maja 4

  • pn. – pt.: 07:00 – 14:00
Biała Podlaska ul. Janowska 76

  • pn.-pt.: 07:30-11:00
  • sb: 08:00-10:30
Białystok

 

 

Bielawa

ul. Żeromskiego 1b/12a

  • pn. – pt.: 7:30-14:00
  • sb.: 7:30-11:00
ul. Pileckiego 10B

         pn.-pt.: 08:00-14:00

Blachownia ul. Sosnowa 16

  • pn.-pt.: 07:00-13:30
Bielsko-Biała ul. Broniewskiego 5

  • pn. – pt.: 07:00 – 13:30
ul. Kresowa 3

         pn. – pt.: 07:00-14:00

         sb.: 08:00-13:00

ul. Cieszyńska 408

  • pn. – pt.: 07:00 – 14:00

ul. Piłsudskiego 7

         pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Bystrzańska 94B

        pn.-pt.: 07:00-13:30

ul. Oświęcimska 39

        pn.-pt.: 06:00-16:30

        sb.: 08:00-12:30

Brodnica ul. Korczaka 2

  • pn. – pt.: 11:00-12:30
  • obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem 255 255 555
Biłgoraj

ul. Kościuszki 138

        pn.-pt.: 07:00-11:00

ul. Partyzantów 3A

          pn.-pt.: 07:30-11:30

Bydgoszcz ul. Hallera 2e

  • pn.-pt.: 12:00-17:00
  • sb.: 11:00-14:00
Bytom

 

Bytów

ul. Żeromskiego 7

  • pn.-nd.: 07:00-15:00

 

 

 

 

ul. 1 Maja 11

          pon.-pt.: 07:00-12:00

           sb.: 07:00-10:00

ul. Sikorskiego 32/2

          pn.-pt.: 7:15-9:45

Chełm al. 3 Maja 22/3

  • pn. – sb.: 08:00-11:00
Chodzież ul. Wiosny Ludów 3a

        pn. – pt.: 07:30 – 12:00

ul. Mickiewicza 15

        pn.-pt.: 07:30-12:00

Chojna ul. Kościuszki 5

  • pn., śr., pt.: 11:00-13:00
Chojnice al. Bayeux 30

  • pn.- pt.: 10:30-11:30
Chojnów

 

 

Chorzów

ul. T. Rejtana 8/L1

  • pn. – pt.: 06:30-12:00

 

ul. św. Pawła 11

         pn.-pt.: 07:15-14:00

Chrzanów u. Trzebińska 35

  • pn. – cz.: 07:00-11:00
Cieszyn ul. Michejdy 40

        pn. – pt.: 07:00-11:30

Częstochowa ul. Brzeżniewska 59

        pn.-pt.: 07:30-10:30

ul. Sułkowskiego 17

       pn.-sb.: 11:00-16:00

ul. Bony 1/3

      pn.-pt.: 07:30-10:00

ul. Mirowska 15

       pn.-pt.: 07:30-10:00

       sb.-nd.: 07:00-21:00  tryb dyżurny

ul. Mickiewicza 12

       pn.-sb.: 07:00-10:00

ul. 1 maja 27

        pn.-pt.: 07:30-10:00

ul. Jagiellońska 1

      pn.-pt.: 07:30-11:30

      sb.: 07:30-9:45

Dąbrowa Górnicza
ul. Wojska Polskiego 47/1

  • pn. – pt.: 07:00 – 12:30
  • sb.: 08:00 – 11:00

ul. Szpitalna 13

         pn.-pt.: 07:00-19:00

          sb.: 07:00-12:30

Elbląg ul. Nowowiejska 7

         pn.-pt.: 16:00-18:00

ul. Gdyńska 51

       pn.-pt.: 07:00-10:00

Gdańsk ul. Platynowa 2

  • pn. – pt.: 07:00-14:00
ul. Staropolska 53

  • pn. – pt.: 17:00-20:30
ul. M. Beniowskiego 9

  • pn. – pt.: 08:00-12:30
Gdów ul. Krakowska 285

  • pn. – pt.: 07:00-14:30
Gdynia
ul. Wendy 7

  • pn. – pt.: 07:30 – 13:00
  • sb.,- nd: 07:30 – 12:00
Gniezno ul. Roosevelta 44

  • pn. – pt.: 07:30 – 12:00

ul. 3 Maja 31

         pn.-pt.: 07:00-11:30

ul. Podkomorska 4

       pn.-pt.: 06:30-12:00

        sb.: 08:00-11:00

ul. Jeziorna 13A

      pn.-pt.: 07:00-10:00

os. Kazimierza Wielkiego 7

        pn.-pt.: 07:30-12:00

        sb.: 08:00-11:00

Gliwice ul. Kosów 15

           pn.-pt.: 07:00-13:30

Gorzów Wielkopolski ul. Starzyńskiego 1

  • pn. – pt.: 07:00-12:00

ul. Warszawska 6/208

         pn.-pt.: 07:00-12:00

Grodzisk Mazowiecki ul. 11 Listopada 1

  • pn. – pt.: 07:00- 14:00
  • sb.: 08:00-12:00
Gostyń ul. Wł. Łokietka 1

  • pn. – pt.: 07:00-12:00

ul. Starogostyńska 9

        pn.-pt.: 07:30-10:30

Hrubieszów ul. plac Staszica 17

  • pn. – sb.: 07:30-11:00
Iława ul. Okulickiego 1a

         pn. – pt.: 07:30-12:00

ul. Mierosławskiego 12

         pn.-pt.:07:30-10:00

ul. Kościuszki 1

          pn.-pt.: 07:00-15:00

          sb.: 08:00-12:00

Jarocin ul. Piaskowa 5

  • pn. – pt.: 07:00-13:00
  • sb.: 08:00-10:00

ul. Kasztanowa 16

          pn.-pt.: 07:00-12:00

ul. Magnoliowa 1

          pn.-pt.: 07:00-11:00

Jasło ul. W. Pola 3

  • pn. – pt.:13:00 – 14:30
Jastrzębie Zdrój ul. Wrocławska 20

           pn.-pt.: 07:30-13:00

Jaworzno al. J. Piłsudskiego 72

  • pn. – pt.: 06:30-14:30
Jędrzejów pl. Kościuszki 15

  • pn. – pt.: 07:00-11:30
Kalisz ul. Majkowska 13a

  • pn.- sb.:.: 09:30-11:30
Katowice ul. Paderewskiego 32c

  • pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Tysiaclecia 90

          pn.-pt.: 07:30-11:00

ul.Mikołowska 53A

          pn.-pt.: 07:00-14:00

Kielce ul. Jagiellońska 74

  • pn. – sb.: 08:00-12:00
Kołobrzeg ul. Łopuskiego 52

          pn.-pt.: 07:30-17:00

          sb.: 09:00-11:00

Konin ul. Spółdzielcza 6A

  • pn.-pt.: 07:30-12:00
  • sb.: 08:00-11:00
Końskie ul. Gimnazjalna 41

  • pn.-pt.: 07:00-11:30
  • sb.: 07:00-10:00

ul. Spółdzielcza 8B

          pn.-pt.: 07:00-11:00

          sb.: 07:00-10:00

Koszalin ul. Chopina 24

  • pn.-sb.: 07:30-11:30

ul. T. Chałubińskiego 7

         pn.-pt.: 07:00-15:00

         sb.:08:00-13:00

Kościerzyna ul. St. Staszica 13

  • pn. – pt.: 12:00-14:00
Kluczbork ul. M. Skłodowskiej-Curie 6

            pn. – pt.: 06.30-11:00,

            sb: 07:30-09:30

Kraków ul. T.Życzkowskiego 16

           pn.-pt.: 07:30-11:30

ul. Galla 25

          pn.-pt.: 07:00-19:00

          sb.: 08:00-12:00

           nd.: tryb dyżurowy

os. Na Skarpie 66

          pn.-pt.: 06:00-18:00

          sb.: 07:00-12:00

          nd.: tryb dyżurowy

ul. Kopernika 8

          pn.-pt.: 07:00-14:00

          sb.-nd.: 08:30-12:30

Krzyż Wielkopolski ul. Zachodnia 45

  • pn. – pt.: 10:00 – 12:00
  • sb.: 08:00 – 10:00
Kudowa Zdrój ul. Moniuszki 2a

  • pn., śr., pt. : 09:00-12:00
Kutno ul. Teligi 4/1

  • pn. – pt.: 07:00 – 14:00
  • sb.: 08:00-11:30

ul. Podrzeczna 5/8

          pn.-pt.: 07:00-11:30

Kwidzyn ul. Kopernika 25a

  • pn. – pt.: 07:00-09:45
  • sb.: 07:00-10:45

ul. Bohaterstwa Narodów 32

         pn.-pt.: 07:30-09:45

ul. Zbożowa 1

         pn.-pt.: 07:00-9:45

Legnica ul. Okrzei 10

         pn. – pt.: 07:30-11:00

ul. Biegunowa 2

         pn.-pt.: 07:30-13:00

Leszno ul. Dworcowa 6

        pn. – pt.: 07:00-12:30

ul. Wiewiórkowa 4

           pn.-pt.: 07:00-10:30

ul. Skarbowa 3

         pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Żólkiewskiego 2

        pn.-pt.: 07:00-10:30

al. 21 października 23

          pn.-pt.: 07:00-10:30

ul. Niepodległości 21/27

           pn.-pt.: 07:00-10:30

Lubin ul. gen. J. Bema 5-6

  • pn.-nd. : 07:15-12:15 tryb standardowy, 14:45-07;15 tryb dyżurowy
Lublin ul. prof. A. Gębali 6

  • pn. – nd.: 13:00 – 15:00 oraz 20:00-07:00
ul. Nałkowskich 108/37

          pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Topolowa 7

           pn.-sb.: 08:00-11:00

ul. Willowa 24

           pn.-pt.: 08:00-11:00

ul. Onyksowa 12

            pn.-pt.: 08:00-12:00

ul. Wigilijna 12/3-4

           pn.-pt.: 07:00-17:00

           sb.: 08:00-12:00

Lubliniec

 

 

 

 

ul. Mickiewicza 39/1

  • pn. – pt.: 06:30 – 10:00
  • obowiązuje rejestracja telefoniczna pod nr 255 255 555
Łaziska Górne ul. Wyrska 12b

  • pn.-pt.: 06:00-12:00
Łowicz ul. Krakowska 20

         pn.-sb.: 07:00-11:00

Łódź al. Politechniki 4

  • pn. – pt.: 08:00-12:00

ul. Kolumny 155

          pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Hubala 1

          pn.-pt.: 08:00-11:00

ul. Strażacka 5

          pn.-sb.: 08:00-12:00

ul. Piotrkowska 5

          pn.-pt.: 07:00-12:30

ul. Brzechwy 7a

          pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Tuszyńska 19

  • pn. – pt.: 07:00-14:30
  • sb.: 08:00-12:00
  • nd.: 08:00 – 10:00

ul. Jugosławiańska 1a

           pn.-pt.: 07:00-14:00

          sb.: 08:00-12:00

ul. Drewnowska 43a

         pn.-pt.: 07:00-14:00

         sb.: 08:00-12:00

ul. 11 Listopada 26

          pn.-pt.: 07:30-12:00

          sb.: 08:00-12:00

Mielec ul. Botaniczna 1

  • pn. – pt.: 07:30-10:30
Myślibórz

 

 

Mysłowice

 

 

 

Mszana Dolna

ul. Łużycka 28A/6A

        pn. – pt.: 11:45 – 13:00

 

ul. Krakowska 2 C

        pn. – pt.: 07:00 – 13:00

 

ul. Kolbego 38

           pn.-pt.: 07:30-13:00

Nakło nad Notecią

ul. Mickiewicza 7

  • pn. – pt.: 07:00-11:00
Namysłów ul. Plac Wolności 5

  • pn. – pt.: 10:00-10:30
  • obowiązuje  rejestracja telefoniczna pod nr 255 255 555
Nowy Sącz ul. Śniadeckich 8

         pn. – pt.: 07:00-13:30       

Olesno ul. Małe Przedmieście 14

  • pn. – pt.: 06:30 – 11:30
  • sb.: 07:00-10:00
Olsztyn ul. Gębika 10b

  • pn.-pt..: 07:00-11:00

ul. Wańkowicza 5

           pn.-pt.: 07:00-10:30

ul. Janowicza 1

          pn.-pt.: 07:00-13:30

          sb.: 07:00-10:30

al. Wojska Polskiego 62

  • pn. – pt.: 07:00-12:00

ul. Warszawska 30

           pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Sybiraków 36

           pn.-pt.: 07:00-11:00

Opatów pl. Obrońców Pokoju 32

  • pn. – sb.: 07:00-10:00
Opole ul. Tuwima 1

  • pn. – pt. : 06:30-18:00
  • sb.: 07:00-12:00

ul. H. Kołłątaja 10/2

          pn.-pt.: 08:00-12:00

Ostrowiec Świętokrzyski ul. Siennieńska 12

  • pn.-sb.: 07:00-11:00
Ostrów Wielkopolski ul. Okólna 11

  • pn. – pt.: 07:30 – 11:30
  • sb.: 08:00-10:00

ul. Wysocka 13

          pn.-pt.: 07:30-12:00

          sb.: 07:30-11:00

ul. Strzelecka 57

          pn.-pt.: 07:30-12:00

ul. Wrocławska 81

          pn.-pt.: 07:00-12:00

Oświęcim ul. Chemików 1b

          pn. – pt.: 07:30-10:30

ul. Garbarska 1

          pn.-pt.: 07:30-16:30

Piekary Śląskie ul. Jana Pawła II 61

  • pn. – pt.: 07:00-11:00
Piła ul. Średnia 1

  • pn. – pt.: 08:00- 11:00

ul. Podchorążych 1

          pn.-pt.: 07:00-11:00

ul. Lotnicza 3

           pn.-pt.: 07:30-10:30

ul. Roosevelta 25a

            pn.-pt.: 07:30-12:00

            sb.: 08:00-10:00

 

Piotrków Trybunalski

 

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

         pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Armii Krajowej 15

        pn.-pt.: 07:30-11:00

 

Pleszew

 

ul. Prusa 2

          pn. – pt.: 07:00 – 12:00

          sb.: 07:00 – 10:30

ul. Kościuszki 2

          pn.-pt.: 07:00-13:00

           sb.: 07:00-10:30

Poznań ul. Graniczna 15

  • pn. – pt.: 07:30-12:00

ul. Piłsudskiego 102

          pn.-pt.: 08:00-11:00

ul. Mickiewicza 5/4

         pn.-pt.: 07:00-18:00

         sb.: 08:00-12:00

ul. Promienista 89

         pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Opolska 58

        pn.-pt.: 08:00-12:00

os. B. Chrobrego 118

        pn.-pt.: 07:30-12:00

os. Marysieńki 25      

  • pn.- pt.,: 07:30-11:00

ul. Katowicka 11/U6

         pn.-pt.: 07:00-14:30

         sb.: 07:30-11:00

ul. Lemieszycka 1

         pn.-pt.: 07:30-13:00

os. Rzeczypospolitej 6

        pn.-pt.: 08:00-14:00

ul. Szyperska 13a

       pn.-pt.: 07:30-14:30

ul. Strzeszyńska 63

       pn.-pt.: 06:00-12:00

       sb.: 07:00-12:00

ul. Naramowicka 203k/2

      pn.-pt.: 07:00-13:00

al. Solidarności 36

  • pn. – pt.: 07:00 – 18:00
  • sb.: 07:00-13:00

pl. Kolegiacki 12c

          pn.-pt.: 07:00-12:00

os. Orła Białego 43

         pn.-pt.: 07:00-14:00

         sb.: 07:00-10:00

ul. Serbska 7

        pn.-nd.: 08:00-12:00

ul. Czernieckiego 2

        pn.-pt.: 07:00-14:30

ul. Hercena 4

       pn.-pt.: 07:00-14:30

       sb.: 07:00-13:00

ul. Słowackiego 8

       pn.-pt.: 07:30-14:30

ul. Na Murawie 12b/3

       pn.-pt.: 07:00-14:00

       sb.: 08:00-11:00

ul. Dąbrowskiego 77a

      pn.-pt. 07:00-14:00

       sb.: 07:00-12:00

 

Pruszków

ul. Gomulińskiego 1

           pn.-pt.: 07:00-14:00

           sb.: 08:00-12:00

Pszczyna ul. Sokoła 3

  • pn.-sb.: 07:30 – 10:00
Racibórz ul. Pocztowa 10a

  • pn. – pt.: 07:00-12:00
Radom ul. Batorego 24

  • pn. – pt.: 07:00 – 14:30
  • sb.: 10:00 – 10:00
Rawicz

 

 

 

Rogoźno

ul. Gen. Grota Roweckiego 6

  • pn. – pt.: 07:30 – 10:00

ul. Wojska Polskiego 4A

           pn..-pt.: 08:00-12:00

Ryki ul. Karola Wojtyły 6

  • pn. – pt.: 07:00-11:30
  • sb.: 07:30-10:30
Rzeszów ul. Krakowska 16

  • pn. – pt.: 06:00-19:00 tryb standardowy, 19:00-06:00 tryb dyżurowy
  • sb.: 06:00-14:00 tryb standardowy, 14:00-06:00 tryb dyżurny
  • nd.: 07:00-13:00 tryb standardowy, 13:00-07:00 tryb dyżurny
Sieradz ul. Bohaterów Września 61

          pn.-pt.: 07:00-11:30

          sb.: 08:00-11:30

Skierniewice ul. Jana III Sobieskiego 4

  • pn. – pt.: 07:30 – 12:00
Siedlce ul. Kochanowskiego 8

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

Słupsk
ul. Juliana Tuwima 23

  • pn. – pt.: 11:00 – 12:00
  • sb – nd.: 08:00 – 09:30
pl. Stary Rynek 5

         pn. – pt.: 07:30 – 11:30

Sosnowiec ul. Generała Hallera 1

  • pn. – pt.: 07:30 – 13:00
Stalowa Wola ul. Komisji Edukacji Narodowej 12/11

  • pn. – pt.: 07:00 – 11:00
  • sb.: 07:00-10:30
Starachowice ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 41

  • pn. – pt.: 06:30-11:00
  • sb.: 07:30-10:30
Starogard Gdański ul. Wł. Jagiełły 27

  • pn. – pt.: 11:00-14:30
ul. Pomorska 11c

  • pn. – pt.: 12:00 – 13:00
Suwałki ul. Utraty 4C

 pn.-pt.: 06:30-13:00

  sb.: 07:00-10:30

 

 

 

Swarzędz

os. Dąbroszczaków 8/19

           pn.-pt.: 07:30-13:00

ul. Piaski 8

          pn.-pt.: 07:00-13:30

           sb.: 08:00-10:30

ul. Kupiecka 29

          pn.-pt.: 08:00-13:30

ul. Tysiąclecia 11

         pn.-pt.: 08:00-10:45

Szczecin
ul. Mączna 4

pn.-pt.: 07:00-12:00 tryb standardowy, 12:00-07:00 tryb dyżurowy

 sb.: 08:00-11:00 tryb standardowy, 11:00-08:00 tryb dyżurowy

nd.: 08:00-08:00 tryb dyżurowy

ul. Unii Lubelskiej 1

  • pn. – pt: 07:00 – 20:00
  • sb.: 08:00-14:00
  • nd.: 08:00-12:00
Świnoujście ul. Dąbrowskiego 4

  • pn. – pt.: 07:30 – 11:00
  • sb.: 08:00-10:00
Tarnobrzeg ul. Kopernika 21/4

  • pn. – sb.: 07:00 – 10:30
Tomaszów Mazowiecki ul. Legionów 21/23/A4

  • pn. – pt.: 07:00 – 14:00
  • sb.: 07:30-11:30
 

Wałbrzych
 ul. Długa 2

  • pn.- pt.: 06:30-13:00
Warszawa ul. Jutrzenki 100

          pn.-pt.: 06:00-18:00

          sb.-nd.: 08:00-12:00

u. Żwirki i Wigury 1 (lotnisko)

          pn.-nd.: 06:00-20:00

al. Sikorskiego 9A

          pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Wąwozowa 4

          pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Olbrachta 126

         pn. – pt.: 07:00 – 14:00

ul. Śliska 10

           pn.-pt.: 06:00-18:00

           sb.: 08:00-12:00

ul. Chrzanowskiego 4

           pn.-pt.:07:00-14:00

ul. Marszałkowska 68/70

            pn.-pt.: 06:00-14:00

            sb.: 08:00-12:00

ul. Aluzyjna 33

             pn.-pt.: 07:00-14:00

al. Prymasa Tysiąclecia 79A

            pn.-pt.: 07:00-14:00

            sb.: 08:00-12:00

ul. Okrzei 18/U5

            pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Fieldorfa 10

              pn.-pt.: 07:00-14:00

               sb.: 08:0012:00

ul. Rzeczypospolitej 20 lok u20

                pn.-pt.: -7:00-14:00

 sb.: 08:00-12:00

Wołomin ul. Osiedle Słoneczna 4

 pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

Wrocław
ul. Dokerska 2a

 pn.-pt.: 07:00-13:30

  sb.: 08:00-11:00

Ząbki ul. Targowa 13

pn.-pt.: 12:00-14:00

Zamość ul. Peowiaków 1

           pn.-pt.: 07:00-11:00 tryb standardowy, 11:00-07:00 tryb dyżurowy

  sb.: 08:00-11:00-tryb standardowy, 11:00-08:00 tryb dyżurowy

Zakopane ul. Chyców Potok 26

 pn.-pt.: 07:00-13:30

Zielona Góra
ul. Konstytucji 3 Maja 12

          pn. – pt.: 07:00-13:00         

Żywiec ul. Garbarska 10

  • pn. – pt.: 08:00-12:30