Badanie genetyczne PCR wymaz w punkcie wraz z zaświadczeniem po angielsku

329,00 

Badanie to pozwala potwierdzić aktualne zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2

Badanie genetyczne RT-PCR jest honorowane na przejściach granicznych i lotniskach – wynik także w języku angielskim.

Opis

Badanie to pozwala potwierdzić lub wykluczyć aktualne zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2.

Po opłaceniu testu prześlemy do Państwa kod umożliwiający wykonanie testu w wyznaczonym punkcie pobrań z podanej listy.

UWAGA! Tylko opłacone zamówienia online są podstawą do wykonania testu. W puntach pobrań nie ma możliwości zapłaty za zamówiony test.

Kod należy okazać w puncie pobrań przy rejestracji.

Badanie genetyczne RT-PCR jest honorowane na przejściach granicznych i lotniskach – badanie ma już w pakiecie tłumaczenia na język angielski.

Wszystkie nasze testy na koronawirusa są wykonywane przez renomowane laboratoria Diagnostyka.

Diagnostyka to największa w Polsce sieć laboratoriów medycznych.

 

Przygotowanie do badania:
• Wymaz powinien być pobrany rano, po przepłukaniu ust przegotowaną wodą lub po upływie około 3 godzin od ostatniego posiłku.
• Przed pobraniem materiału nie należy myć zębów, stosować płynów do płukania jamy ustnej, tabletek do ssania na gardło oraz gum do żucia.
• Wymaz powinien być pobrany po zachowaniu co najmniej 2 godzinnego odstępu od zaaplikowania donosowych środków przeciwdrobnoustrojowych (kropli, maści, aerozoli).
• Przed pobraniem materiału nie należy przepłukiwać ani wydmuchiwać nosa.
• Przed pobraniem należy wyjąć ruchome protezy zębowe.

 

Badanie genetyczne w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 wykonywane jest zastosowaniem metody real time RT- PCR. Materiałem wyjściowym do badania jest wymaz z gardła lub nosogardzieli, z którego izolowany jest materiał genetyczny wirusa (RNA SARS-CoV-2). Zgodnie w referencjami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz Państwowego Zakładu Higieny PZH w badaniu, z zależności od zastosowanego testu, identyfikowane są 2 lub 3 geny spośród genów wspólnych dla podrodzaju Sarbecovirus (gen E) oraz charakterystycznych wyłącznie dla SARS-CoV-2 (N, RdRp lub ORF1ab). W przypadku uzyskania wyniku wątpliwego konieczne jest powtórzenia badania z nowej próbki. Ze względów epidemiologicznych do czasu uzyskania wyniku powtórnego badania zaleca się postępowanie jak w przypadku wyniku pozytywnego.

95% badań jest realizowanych do 24h, czas realizacji może wynieść do 36h.

 

Lista punktów:

 

Miasto Adres
Bełchatów ul. 1 Maja 4
pn. – pt.: 07:00 – 14:00
Biała Podlaska ul. Janowska 76
pn.-pt.: 07:30-11:00
sb.: 08:00 -10:30
Białystok

 

 

 

 

 

Bielawa

ul. Żeromskiego 1b/12a
pn. – pt.: 07:30 – 14:00
sb.: 07:30 – 11:00
ul. Pileckiego 10B

pn.-pt.: 08:00-14:00

Blachownia ul. Sosnowa 5
pn.-pt.: 07:00-13:30
Biłgoraj ul. Kościuszki 138

pn.-pt.: 07:00-11:00

ul. Partyzantów 3A

pn.-pt.: 07:30-11:30

Bielsko-Biała ul. Broniewskiego 5
pn.-pt.: 07:00-13:30ul. Oświęcimska 39

pn.-pt.: 06:00-16:30

sb.: 08:00-12:30

ul. Kresowa 3

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-13:00

ul. Piłsudskiego 7

pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Cieszyńska 408
pn. – pt.: 07:00-14:00

ul. Bystrzańska 94 Bpn.-pt.: 07:00-13:30
Brodnica

 

 

ul. Korczaka 2

obowiązuje rejestracja telefoniczna pod numerem tel. 255 255 555
pn. – pt.: 11:00-12:30

Bydgoszcz ul. Hallera 2e
pn.-pt.: 12:00-17:00
sb.: 11:00-14:00
Bytów ul. 1 maja 11

pn.-pt.: 07:00-12:00

sb.: 07:00-10:00

ul. Sikorskiego 32/2

pn.-pt.: 07:15-09:45

Bytom ul. Żeromskiego 7

pn.-nd.: 07:00-15:00

Chełm al. 3 Maja 22/3
pn. – sb.: 08:00-11:00
Chodzież ul. Wiosny Ludów 3a
pn. – pt.: 07:30 – 12:00

ul. Mickiewicza 15

pn.-pt.: 07:30-12:00

Chojnice al. Bayeux 30
pn.- pt: 10:30-11:30
Chojnów ul. Tadeusza Rejtana 8/L1
pn. – pt.: 06:30-12:00
Chrzanów ul. Trzebińska 35
pn. – czw.: 07:00-11:00
Cieszyn ul. Michejdy 40
pn. – pt.: 07:00-11:30
 
Częstochowa ul. Brzeźnicka 59

pn.-pt.: 07:30-10:30

ul. Sułkowskiego 17

pn.-sb.:11:00-16:00

ul. Bony 1/3

pn.-pt.: 07:30-10:00

ul. Mirowska 15

pn.-pt.: 07:30-10:00

sb.-nd.: 07:00-21:00 tryb dyżurny

ul. Mickiewicza 12

pn.-sb.: 07:00-10:00

ul. 1 Maja 12

pn.-pt.: 07:30-10:00

ul. Jagiellońska 1

pn.-pt.: 07:30-11:30

sb.: 07:30-9:45

Dąbrowa Górnicza
ul. Wojska Polskiego 47/1
pn. – pt.: 07:00-12:30
sb: 08:00-11:00

ul. Szpitalna 13

pn.-pt.: 07:00-19:00

sb.: 07:00-12:30

Elbląg
ul. Nowowiejska 7

pn.-pt.: 16:00 – 18:00

ul. Gdyńska 51

pn.-pt.: 07:00-10:00

Gdańsk ul. Maurycego Beniowskiego 9
pn. – pt.: 08:00-12:30
ul. Platynowa 2
pn. – pt.: 07:00-14:00

ul. Staropolska 53

pn.-pt.: 17:00-20:30

Gdów ul. Krakowska 285
pn. – pt.: 07:00-14:30
Gdynia
ul. Wendy 7
pn. – pt.: 07:30-13:00
sb,- nd.: 07:30 – 12:00
Gniezno ul. Roosevelta 44
pn. – pt.: 07:30 – 12:00

ul. 3 Maja 31

pn.-pt.: 07:00-11:30

ul. Podkomorska 4

pn.-pt.: 06:30-12:00

sb.: 08:00-11:00

ul. Jeziorna 13A

pn.-pt.: 07:00-10:00

os. Kazimierza Wielkiego 7

pn.-pt.: 7:30-12:00

sb: 08:00-11:00

Gorzów Wielkopolski
ul. Starzyńskiego 1
pn. – pt.: 07:00 – 12:00

ul. Warszawska 6/208

pn.-pt.: 07:00-12:00

Gostyń ul. Władysława Łokietka 1
pn. – pt.: 07:00-12:00

ul. Starogostyńska 9

pn.-pt.: 07:30-10:30

Gliwice  ul. Kosów 15
pn.-pt.: 07:00-13:30
Grodzisk Mazowiecki ul. 11 Listopada 1
pn. – pt.: 07:00 – 14:00
sb.: 08:00-12:00
Hrubieszów plac Staszica 15
pn. – sb.: 07:00-11:00
Iława ul. Okulickiego 1a
pn. – pt.: 07:30-12:00

ul. Mierosławskiego 12

pn.-pt.: 07:30-10:00

ul. Kościuszki 1

pn.-pt.: 07:00-15:00

sb.: 08:00-12:00

Jarocin ul. Piaskowa 5
pn. – pt.: 07:00 – 13:00
sb.: 08:00 – 10:00
ul. Kasztanowa 16

pn.-pt.: 07:00-12:00

ul. Magnoliowa 1

pn.-pt.: 07:00-11:00

Jasło ul. Wincentego Pola 3
pn. – pt.: 11:30-13:00
Jastrzębie Zdrój ul. Wrocławska 20

pn.-pt.: 07:30-13:00

Jaworzno al. Józefa Piłsudskiego 72
pn. – pt.: 06:30-14:30
Jędrzejów pl. Kościuszki 15
pn. – pt.: 07:00-11:30
Kalisz ul. Majkowska 13a
pn.- sb.: 09:30-11:30
Katowice ul. Paderewskiego 32 C
pn.-pt.: 07:00-14:00


ul. Tysiąclecia 90

pn.-pt.: 07:30-11:00

 

ul. Mikołowska 53A

pn.-pt.: 07:00-14:00

Kielce ul. Jagiellońska 74

pn.-sb.: 08:00-12:00

Kluczbork ul. Skłodowskiej-Curie 6
pn. – pt.: 06:30-11:00

sb.: 07:30-09:30

Kołobrzeg ul. Łopuskiego 52

pn.-pt.: 07:30-17:00

sb.: 09:00-11:00

Końskie ul. Gimnazjalna 41
pn.-pt.: 07:00-11:30

sb.: 07:00-10:00


ul. Spółdzielcza 8 B

pn.-pt.: 07:00-11:00

sb.: 07:00-10:00

Konin ul. Spółdzielców 6a

pn.-pt.: 07:30-12:00

sb.: 08:00-11:00

Koszalin ul. Chopina 24
pn.-sb.: 07:30-11:30

ul. T. Chałubińskiego 7

pn.-pt.: 07:00-15:00

sb.: 08:00-13:00

Kościerzyna ul. Stanisława Staszica 13
pn. – pt.: 12:00 – 14:00
Kraków ul. Prof. M. Życzkowskiego 16
pn. – pt.: 07:30 – 11:30
ul. Kopernika 8
pn. – pt.: 07:00-14:00
sb.-nd.: 08:30-12:30
os. Na Skarpie 66

pn.-pt.: 06:00-18:00

sb.: 07:00-12:00

nd.: tryb dyżurowy

 

ul. Galla 25

pn.-pt.: 07:00-19:00

sb.: 08:00-12:00

nd.: tryb dyżurowy

Krzyż Wielkopolski

 

 

 

 

ul. Zachodnia 45

pn. – pt.: 10:00 – 12:00

sb.: 08:00 – 10:00

Kutno ul. Teligi 4/1

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-11:30

ul. Podrzeczna 5/8

pn.-pt.: 07:00-11:30

Kwidzyn ul. M. Kopernika 25A

pon.-pt.: 07:00-9:45

sb.: 07:00-10:45

ul. Bohaterstwa Narodów 32

pn.-pt.: 07:30-09:45

ul. Zbożowa 1

pn.-pt.: 07:00-09:45

Legnica

 

 

 

 

 

 

Leszno

 

ul. Okrzei 10
pn. – pt.: 07:30-11:00
ul. Biegunowa 2

pn.-pt.: 07:30-13:00

 

ul. Dworcowa 6

pn.-pt.: 07:00-12:30

ul. Wiewiórkowa 4

pn.-pt.: 07:00-10:30

ul. Skarbowa 3

pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Żółkiewskiego 2

pn.-pt.: 07:00-10:30

al. 21 października 23

pn.-pt.: 07:00-10:30

ul. Niepodległości 21/27

pn.-pt.: 07:00-10:30

Lubin ul. gen. Józefa Bema 5-6
pn.-nd.: 07:15-12:15 tryb standardowy, 14:45-07:15 tryb dyżurowy
Lublin ul. prof. A. Gębali 6

pn.-nd.: 13:00-15:00 oraz 20:00-7:00

ul. Nałkowskich 108/37

pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Topolowa 7

pn.-sb.: 08:00-11:00

ul. Willowa 24

pn.-pt.: 08:00-11:00

ul. Onyksowa 12

pn.-pt.: 08:00-12:00

ul. Wigilijna 12/3-4

pn.-pt.: 07:00-17:00

sb.: 08:00-12:00

Lubliniec ul. Mickiewicza 39/1

pn.-pt.: 06:30-10:00

obowiązuje rejestracja pod numerem tel 255 255 555

Łaziska Górne ul. Wyrska 12b
pn.-pt..: 06:00-12:00
Łowicz ul. Krakowska 20
pn.-pt.: 07:00-11:00
Łódź  al. Politechniki 4

pn.-pt.: 08:00-12:00

ul. Strażacka 5

pn.-pt.: 08:00-12:00

ul. Piotrkowska 5

pn.-pt.: 07:00-12:30

ul. Tuszyńska 19
pn. – pt.: 07:0014:30
sb.: 08:00-12:00
nd.: 08:00-12:00
Mielec ul. Botaniczna 1
pn. – pt.: 07:30-10:30
Mszana Dolna ul. Kolbego 38

pn.-pt.: 07:30-13:00

Mysłowice ul. Krakowska 2 C

pn.-pt.: 07:00-13:00

 

 

Nowy Sącz ul. Śniadeckich 8
pn. – pt.: 07:00 – 16:00

sb.: 07:30-12:30

Nakło nad Notecią ul. Mickiewicza 7

pn.-pt.: 11:00-13:00

Namysłów plac Wolności 5

pn.-pt.: 10:00-10:30

obowiązuje rejestracja pod numerem (48) 255 255 555

Nowy Sącz ul. Śniadeckich 8

pn.-pt.: 07:00-13:30

Olesno ul. Małe Przedmieście 14
pn.-pt.: 07:00 – 11:30
sb.: 07:00-10:00
Olsztyn ul. Gębika 10b
pn.-pt.: 07:00-11:00
ul. Wańkowicza 5

pn.-pt.: 07:00-10:30

ul. Janowicza 5

pn.-pt.: 07:00-13:30

sb.: 07:00-10:30

al. Wojska Polskiego 62
pn.- pt.: 07:00-12:00
ul. Warszawska 30

pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Sybiraków 36

pn.-pt.: 07:00-11:00

Opatów pl. Obrońców Pokoju 32
pn. – sb.: 07:00-10:00
Opole ul. Tuwima 1

pn.-pt.: 06:30-18:00

sb.: 07:00-12:00

 

ul. H. Kołłątaja 10/2

pn.-pt.: 08:00-12:00

Ostrowiec Świętokrzyski ul. Siennieńska 12
pn.-sb.: 07:00-11:00
Ostrów Wielkopolski ul. Okólna 11
pn.-pt.: 07:30 – 11:30
sb.: 08;00-10:00

ul. Wysocka 13

pn.-pt.: 07:30-12:00

sb.: 07:30-11:00

ul. Strzelecka 57

pn.-pt.: 07:30-12:00

ul. Wrocławska 81

pn.-pt.: 07:30-12:00

sb.: 07:30-11:00

Oświęcim ul. Chemików 1b
pn.-pt.: 07:30-10:30
ul. Garbarska 1

pn.-pt.: 07:30-16:30

Piła ul. Średnia 1
pn. – pt.: 08:00-11:00

 

ul. Podchorążych 1

pn.-pt.: 07:00-11:00

ul. Lotnicza 3

pn.-pt.: 07:30-10:30

ul. Roosevelta 25a

pn.-pt.: 07:30-12:00

sb.: 08:00-10:00

Piekary Śląskie ul. Jana Pawła II 61

pn.-pt.: 07:00-11:00

Pleszew  ul. Prusa 2

pn. – pt.: 07:00 – 12:00

sb: 07:00-10:30

ul. Kościuszki 2

pn.-pt.: 07:00-13:00

sb.: 07:00-10:30

Piotrków Trybunalski  ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 12

pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Armii Krajowej 15

pn.-pt.: 07:30-11:00

Poznań ul. Graniczna 15
pn. – pt.: 07:30-12:00

ul. Piłsudskiego 102pn.pt.: 08:00-11:00

ul. Promienista 89

pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Mickiewicza 5/4

pn.-pt. 07:00-18:00

sb.: 08:00-12:00

ul. Opolska 58

pn.-pt.: 08:00-12:00

os. B. Chrobrego 118

pn.-pt.: 07:30-12:00

ul. Czarnieckiego 2

pn.-pt.: 07:00-14:30

ul. Hercena 4

pn.-pt.: 07:00-14:30

sb.: 07:00-13:00

os. Marysieńki 25
pn.-pt.: 07:30-11:00

ul. Katowicka 11/u6

pn.-pt.: 07:00-14:30

sb.: 07:30-11:0

ul. Lemierzycka 1

pn.-pt.: 07:30-13:00

os. Rzeczypospolitej 6

pn.-pt.: 08:00-14:00

ul. Szyperska 13A

pn.-pt.: 07:30-14:30

ul. Strzeszyńska 63

pn.-pt.: 06:00-12:00

sb.: 07:00-12:00

ul. Słowackiego 8

pn.-pt.: 07:30-14:30

ul. Na Murawie 12b/3

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-11:00

al. Solidarności 36

pn.-pt.: 07:00-18:00

sb.: 07:00-13:00

ul. Naramowicka 203k/2

pn.-pt.: 07:00-13:00

pl. Kolegiacki 12c

pn.-pt.: 07:00-12:00

os. Orła Białego 43

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 07:00-10:00

ul. Serbska 7

pn.-nd.: 08:00-12:00

ul. Dąbrowskiego 77a

pn.pt.: 07:00-14:00

sb.: 07:00-12:00

Pruszków ul. Gomulnickiego 1

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

Pszczyna ul. Sokoła 3
pn. – pt.: 11:30 – 13:00
Racibórz ul. Pocztowa 10a
pn. – pt.: 07:00-12:00
Radom ul. Batorego 24
pn. – pt.: 07:00 – 14:30
sb.: 08:00 – 10:00
Radzyń Podlaski ul. Warszawska 17

pn.-pt.: 12:00-13:00

sb.: 11:00-12:00

Rogoźno ul. Wojska Polskiego 4A

pn.-pt.: 08:00-12:00

Ryki ul. K. Wojtyły 6

pn.-pt.: 07:00-11:30

sb.: 07:30-10:30

Rzeszów ul. Krakowska 16
pn. – pt.: 06:00-19:00 tryb standardowy, 19:00-06:00 tryb dyżurny
sb.: 06:00-14:00 tryb standardowy, 14:00-06:00 tryb dyżurny

nd.: 07:00-13:00 tryb standardowy, 13:00-07:00 tryb dyżurny

Sieradz ul. Bohaterów Września 61
pn. – pt.: 07:00 – 11:30
sb.: 08:00-11:30
Skarżysko Kamienna ul. Zielna 16
pn. – pt.: 07:00 – 11:00
Skierniewice ul. J. Sobieskiego 4

pn.-pt.: 07:30-12:00

Słupsk ul. Juliana Tuwima 23
pn. – pt.: 11:00 – 12:00
sb.- nd: 08:00 – 09:30
  pl. Stary Rynek 5
pn. – pt.: 07:30 – 11:30
Sosnowiec ul. Generała Hallera 1
pn. – pt.: 07:30 – 13:00
Stalowa Wola ul. Komisji Edukacji Narodowej 12/11
pn. – pt.: 07:00 – 11:00

sb.: 07:00-10:30

Starachowice ul. J. Piłsudskiego 41
pn. – pt.: 06:30-11:00
sb.: 07:30-10:30
Siedlce ul. Kochanowskiego 8

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

Starogard Gdański ul. Wł. Jagiełły 27
pn. – pt.: 11:00 – 14:30
ul. Pomorska 11 C

pn.-pt.: 12:00-13:00

 

Suwałki

ul. Utrata 4C

śr, pt.: 06:30-13:00

 

 

 

 

Swarzędz

ul. Tysiąclecia 11

pn.-pt.: 08:00-10:30

ul. Kupiecka 29

pn.-pt.: 08:00-13:30

os. Dąbrowszczaków 8/19

pn.-pt.: 07:30-13:30

ul. Piaski 8

pn.-pt.: 07:00-13:30

sb.: 08:00-10:30

Szczecin ul. Unii Lubelskiej 1
pn.-pt.:.: 07:00 – 20:00

sb.: 08:00-14:00

nd.: 08:00-12:00

ul. Mączna 4

pn.-pt.: 07:00-12:00 tryb standardowy, 12:00-07:00 tryb dyżurny

sb.: 08:00-11:00 tryb standardowy, 11:00-08:00 tryb dyżurny

nd.: 08:00-08:00 tryb dyżurny

Świnoujście ul. Dąbrowskiego 4
pn.-pt.: 07:30-11:00

sb.: 08:00-10:00

Tarnobrzeg ul. Kopernika 21/4
pn. – sb.: 07:00 – 10:30
Tomaszów Mazowiecki ul. Legionów 21/23

pn.-pt. 07:00-14:00

sb.: 07:30-11:30

Wałbrzych ul. Długa 2

pn.-pt.: 06:30-13:00

Warszawa ul. Okrzei 18/U5
pn. – pt.: 07:00 – 14:00

ul. Śliska 10

pn.-pt.: 06:00-18:00

sb.: 06:00-12:00

ul. Sikorskiego 9A

pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Olbrachta 126
pn. – pt: 07:00 – 14:00

ul. Fieldorfa 10

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

ul. Wąwozowa 4

pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Marszałkowska 68/70
pn. – pt.:06:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

ul. F. Żwirki i S. Wigury 1 (lotnisko)

pn.-nd.:  06:00-20:00

ul. Chrzanowskiego 4

pn.-pt.: 07:00-14:00

ul. Jutrzenki 100
pn.-pt.: 06:00-13:30

sb.-nd.: 08:00-12:00

ul. Rzeczypospolitej 20 lok. u2

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.:08;00-12:00

al. Prymasa Tysiąclecia 79A

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

ul. Aluzyjna 33

pn.-pt.: 07:00-14:00

Wołomin ul. Osiedle Słoneczna 4

pn.-pt.: 07:00-14:00

sb.: 08:00-12:00

Wrocław
ul. Dokerska 2a

pn.-pt.: 07:00-13:30

sb.: 08:00-11:00

 
Zakopane ul. Chyców Potok 26

pn.-pt.: 07:00-13:30

Ząbki ul. Targowa 13

pn.-pt.: 12:00-14:00

Zamość ul. Peowiaków 1

pn.-pt.: 07:00-11:00 tryb standardowy, 11:00-07:00 tryb dyżurowy

sb.: 08:00-11:00 tryb standardowy, 11:00-08:00 tryb dyżurowy

Zielona Góra ul. Konstytucji 3 maja 13

pn.-pt.: 07:00-13:00

Żywiec ul. Garbarska 10

pn.,-pt.: 08:00-12:30